יעלי אטשטיין יועצת לצרכנות בריאה

יעלי בעלת תואר ראשון למדעי הים ותואר שני בביוטכנולוגיה של האונ’ העברית; בוגרת תכנית העמיתים של מרכז השל לקיימות ובוגרת-עמיתה של תכנית שימור הסביבה הימית של Nicholas School of the Environment של אוניברסיטת Duke.

במשך השנים ניהלה פרויקטי מחקר בתחומים של בריאות הציבור וניטור סביבה, חקלאות ימית, אנרגיה מתחדשת ולקחה חלק בפרוייקטים של ייעוץ סביבתי.

 

נגן וידאו

מה אני עושה היום? 

היום ממקדת יעלי את הכישורים והאנרגיה שלה ביצירת שינוי אמיתי בעולם, כזה שמתחיל באנשים ובמקומם הכי ראשוני- בבית. את נושא הקיימות במשקי הבית בישראל היא מקדמת דרך תחום הצרכנות הבריאה. 

לצורך כך ייסדה את מיזם “מסה קריטית לצרכנות בריאה” במסגרתו הקימה קבוצת פייסבוק בועטת, המגדלת דור חדש של צרכנים בריאים. בשאר הזמן פועל המיזם להעלאת מודעות להשפעות הצרכנות של בריאותי אישית דרך מתן הרצאות ברחבי הארץ וייעוץ פרטי.
המיזם פועל להקמת פלטפורמה מרכזית אשר תרכז שלל פתרונות צרכנות שיחליפו מוצרים רעילים באלטרנטיבות נטולות רעלים בכל קטגוריות הצריכה. 

יחד נעשה את המעבר לחיים ללא רעלים פשוט וקל

נעלה מודעות

המחשה העלאת מודעות צרכנות בריאה

כל המידע על סוג הכימיקלים, מוצרי הצריכה בהם נמצאים ומהי השפעתם הבריאותית

נשנה הרגלים

אייקון ממחיש למידת צרכנות בריאה

מגוון פתרונות לשינוי הרגלי הצריכה והרגלי שימוש בהבראתו של משק הבית עבור בריאות יושביו

נשנה את העולם

המחשה צרכנות בריאה לעולם

מסה קריטית = כמות האנשים הדרושה לשינוי חברתי קבוע ובר-קיימא

אודות צרכנות בריאה

צרכנות בריאה עוסקת בשלל הפתרונות הצרכניים שיעזרו לכם להפחית את עומס הרעלנים אליהם אתם נחשפים דרך שימוש במוצרים ובגלל הרגלי צריכה ישנים. 

מה זאת אומרת רעלנים?

מוצרי צריכה רבים, מכלל קטגוריות הצריכה של משק הבית, מכילים כימיקלים תעשייתיים הזולגים מהם החוצה אל הסביבה הביתית. אלה מגיעים במהרה לתוך גופנו בשלל דרכים, מצטברים ברקמות גוף שונות או זורמים לנו בדם באופן קבוע הודות לצריכה קבועה ומתמשכת של מוצרים המכילים אותם. צריכת כימיקלים זו נקשרת כיום עם מגוון מחלות כרוניות, תפקודי גוף לקויים ופגיעה בהתפתחות הילד. למה שתסכימו להמשיך לחיות ככה?

בעידן השפע של ימינו אין סיבה להסכים להרעלה זו – ישנן המון חלופות צרכנות בריאות נטולות רעלים!

הנוסחה פשוטה: יותר מודעות = יותר בריאות!

הצטרפו אל רשימת התפוצה שלנו וקבלו התראה במייל
על פוסטים חדשים במרחב הבריא שלנו!

סגירת תפריט
×

עגלת קניות